27 באפריל, 2021
פתיחת מכירת כרטיסים למשחק הבית מול מכבי ת"א
פתיחת מכירת כרטיסים למשחק הבית מול מכבי ת"א
אוהדים יקרים,
נפתחה מכירת הכרטיסים למשחק הבית מול מכבי תל אביב ביום שני, 3.5, 21:00:
החל מהיום בשעה 16:00 ועד ליום שישי, 30.4, בשעה 12:00 תתבצע מכירת כרטיסים לבעלי מנויים מעונת המשחקים 2019/20 בלבד, שהינם מחזיקי תו ירוק/תעודת מחלים/תעודת מתחסן בתוקף ובהצגת תעודה מזהה - על בסיס כל הקודם זוכה.
מחירי הכרטיסים:
יציע דרומי - 105 ₪. 
יציע מערבי - 125 ₪.
יציע כסף - 255 ₪. 
 
אלפי אוהדים כבר חתמו על ויתור בתביעה הייצוגית שהוגשה כנגד המועדון. האפשרות עדיין עומדת לרשותכם עם זכאות לרכישת כרטיס במחיר מוזל של 55 ₪ כולל עמלה עד ליום שישי, בשעה 12:00. מי שירכוש כרטיס מוזל במסלול הויתור יהיה זכאי לרכוש כרטיסים מוזלים גם ליתר משחקי הפלייאוף של העונה הנוכחית, בהתאם להגבלות משרד הבריאות למספר הצופים ועל פי מדיניות רכישת הכרטיסים - הגרלה או כל הקודם זוכה. אנו מודים לכם מראש על הנכונות לעמוד לצד המועדון ובטוחים שיחד נמשיך לצעוד להישגים ורגעים בלתי נשכחים.
 
על מנת לאפשר כניסת אוהדים שאינם מחזיקים בתו ירוק או תעודת מתחסן/מחלים, נשכור לטובת משחק זה מתחם בדיקות קורונה מהירות שימוקם בהיכל הקונכייה. רכישת הבדיקה תתבצע ברישום מראש, כאשר על כל אוהד לרכוש את הבדיקה דרך אתר החברה, בלינק הבא: https://bit.ly/2S6hdg2
 
בזמן הרכישה יש להקפיד על הזנת כל הפרטים האישיים (ת"ז, שם מלא, כתובת מייל ומספר טלפון נייד). עלות הבדיקה: 30 ש"ח. בהגעה למתחם הבדיקות יש להצטייד בתעודה מזהה (ילד מתחת לגיל 16 יגיע בליווי הורה ותעודת זהות עם ספח בו רשום הילד. ילד מעל גיל 16, שאין בידיו תעודת זהות חייב גם הוא בליווי הורה וספח ת"ז בו הוא רשום). שימו לב, במידה ואוהד יימצא חיובי לנגיף, מחיר כרטיס המשחק יוחזר לו, אך לא מחיר הבדיקה. כמו כן, בדיקות שלא יתבצעו לפי נוהל זה במתחם הקונכייה לא תהיינה תקפות גם אם האוהד יגיע עם כרטיס למשחק (וזאת לפי הוראות מנהלת הליגות לכדורגל ומשרד הבריאות).
 
הבדיקות יתבצעו בכניסה 2 של היכל הקונכייה (הכניסה הקרובה ביותר לאצטדיון "טוטו טרנר") החל מהשעה 17:30 ועד השעה 20:00.
 
לינק לרכישת הכרטיסים למשחק: https://bit.ly/2QsexZO
 
* טרם הרכישה, יש להתחבר עם שם המשתמש והסיסמא המקושרים למנוי באתר שפע הפקות. על מנת לקבל את ההטבה יש לסמן את החלופה המתאימה תחת ״בחר אמצעי משלוח״. שימו לב! עדכון המחיר יעשה בחלון התשלום הסופי רק לאחר לחיצה על "השלמת הזמנה". 
* במשחק הקרוב היציע המזרחי לא יפתח וזאת עבור השלמת עבודות הגג, שיאפשרו לאצטדיון טוטו טרנר להיפתח כנדרש בעונת 2021/2022.
*המכירה מוגבלת לכרטיס אחד בלבד למנוי. הישיבה הינה על פי המקומות המסומנים בכרטיס ולא על פי המסומן במנוי, וזאת לצורך שמירה על ריחוק בין קהל האוהדים כמתחייב מהוראות משרד הבריאות.
* בהנחיית הגורמים המוסמכים, קופות האצטדיון לא יפתחו והמכירה תתבצע באופן מקוון ובהדפסה ביתית בלבד.
* בעת רכישת הכרטיס – יש להקפיד היטב על כתיבה נכונה של כתובת הדואר האלקטרוני, אליה ישלח כרטיס.
* מי שיצהיר בעת הרכישה כי הינו בעל תו ירוק/תעודת מחלים/תעודת מתחסן, אך יגיע לאצטדיון ולא יציג את התעודה הרלוונטית הנושאת את שמו ובצמוד לו תעודה מזהה – לא יורשה להיכנס לתחומי האצטדיון וכספו לא יוחזר.
* בכניסה לאצטדיון צפויה בדיקה קפדנית. לכן, אנו ממליצים להקדים ככל שניתן את הגעתכם לאצטדיון.
* לא תתאפשר מכירה של מזון ושתייה בתוך תחומי האצטדיון. תתאפשר הכנסת בקבוקי שתיה מפלסטיק ללא פקק.
 
הפועל "מחסני השוק" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple