2 במאי, 2021
מיגל ויטור: "רוצים לייצר המשכיות"
מיגל ויטור: "רוצים לייצר המשכיות"
רוני לוי ומיגל ויטור דיברו לפני המשחק מול מכבי תל אביב (שני, 21:00, ספורט 5)
הפועל "מחסני השוק" באר שבע סיימה את הכנותייה לקראת המשחק במסגת המחזור ה-32 בליגת הבורסה לניירות ערך מול מכבי תל אביב (שני, 21:00, ערוץ הספורט).
 
כלל שחקני הקבוצה צפויים להיות כשירים להתמודדות, שתיערך בפני קהל מלא של 5,000 אוהדים, לאחר שכלל הכרטיסים שאושרו נמכרו. לפני המשחק, יערך טקס על כר הדשא לזכרו של יקיר העיר באר שבע, מאיר בוסקילה ז"ל, שהלך לעולמו בשבוע שעבר. בנוסף, יתקיים טקס לזכרו של אוהד הקבוצה, יעקב איטח ז"ל. כמו כן, תיערך דקת דומייה לזכרם של הרוגי אסון מירון.
 
מאמן הקבוצה, רוני לוי, פתח את דבריו בהתייחסות לאסון שאירוע בלילה שבין חמישי לשישי בהר מירון: "אני רוצה להשתתף בצער המשפחות ולהביע תנחומיי. זה אסון גדול למדינת ישראל".
 
על המשחק אמר: "אנחנו משחקים בבית מול הקהל שלנו, שנותן לנו תמיכה מצויינת. במשחק האחרון עשינו הרבה דברים טובים ויש מקום לאופטימיות. צריך לקחת את הדברים הטובים ולהביא אותם למשחק הקרוב. נצטרך להשתפר בכמה דברים שעבדנו עליהם הרבה בשבוע האחרון ואני מקווה שננצח את המשחק".
 
קפטן הקבוצה, מיגל ויטור, הוסיף: "אנחנו רוצים לייצר המשכיות מהמשחק האחרון, בו היינו טובים יותר מהמשחקים שקדמו לו. אנחנו משחקים בבית, עם האוהדים שלנו, ואנחנו רוצים להעניק להם שמחה. נצטרך לקחת את הנקודות למען המטרות שלנו".
 
הפועל "מחסני השוק" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple