22 בספטמבר, 2021
הפסד בגמר גביע הטוטו
הפסד בגמר גביע הטוטו
לאחר דו קרב פנדלים מורט עצבים, הפועל "מחסני השוק" באר שבע הפסידה 7:6(1:1 בתום 90 דקות) למכבי חיפה
כתב: אורי אפריאט
 
הפועל ״מחסני השוק״ באר שבע הפסידה הערב (רביעי) 7:6 בפנדלים (1:1 בתום 90 דקות) למכבי חיפה במסגרת גמר גביע הטוטו.
 
הקבוצה הציגה שליטה במשחק במהלך המחצית הראשונה. במהלך האחרון של המחצית, הפועל ״מחסני השוק״ באר שבע כבשה את שער היתרון. איאד אבו עביד בעט לשער מרחוק, מראינו בריירו שם את הרגל, שינה את כיוון הכדור בדרך לרשת וקבע 0:1 לאדומים במחצית הראשונה.
 
הקבוצה הייתה קרובה להכפיל את היתרון מספר פעמים במהלך המחצית השנייה אך דוידה פטרוצ׳י ורועי גורדנה החמיצו ממצבים קורצים. למרות שהפועל ״מחסני השוק״ באר שבע הייתה מסוכנת יותר, הקבוצה מהכרמל השיגה את שער השיווין בדקה ה-84, דין דוד כבש בנגיחה ואיזן ל-1:1.
 
בתום 90 דקות ללא הכרעה, הקבוצות נשלחו לדו קרב פנדלים. כזכור, בגביע הטוטו אין הארכה. הדו קרב היה דרמטי, ארוך ומורט עצבים. כשהתוצאה מראה 6:6, דור מיכה בעט מחוץ למסגרת ולאחר מכן שער של רז מאיר הכריע את המפגש. 7:6 בפנדלים למכבי חיפה שזכתה בגביע הטוטו.
 
ביום שבת, תארח הקבוצה את מכבי ת״א באיצטדיון טוטו טרנר בשעה 20:30.
 
מאמן הקבוצה, רוני לוי לאחר המשחק: ״זו אכזבה גדולה. להפסיד בפנדלים זה אף פעם לא נעים. הגענו למספר הזדמנויות ויכלנו להכריע את המשחק, לצערי לא עשינו את זה והפסדנו את המשחק״.
 
הרכב הקבוצה: עמרי גלזר, אור דדיה, איאד אבו עביד (מיגל ויטור, 73), חאתם אלחמיד, אביב סולומון (הלדר לופס, 63); מריאנו בריירו, דוידה פטרוצ׳י (רועי גורדנה, 63), רמזי ספורי (ניקיטה רוקאביצה, 80); דנילו אספרייה (דור מיכה, 63), רותם חטואל ויוג׳ין אנסה.
 
 
הפועל "מחסני השוק" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple