6 בנובמבר, 2021
תיקו מול מ.ס אשדוד
תיקו מול מ.ס אשדוד
ניקיטה רוקאביצה כבש שער מאוחר, בסיום 1:1 עם הקבוצה מעיר הנמל
כתב: אורי אפריאט
 
 
הפועל "מחסני השוק" באר שבע ומ.ס אשדוד נפרדו הערב (שבת) בתיקו 1:1 במסגרת המחזור התשיעי בליגת הבורסה לניירות ערך.
 
האורחים היו הראשונים לעלות על לוח התוצאות כאשר בדקה ה-23 סבטקוביץ' כבש והעלה את אשדוד ליתרון. במחצית הראשונה רמזי ספורי כמעט השווה את התוצאה כשקיבל את הכדור בתוך הרחבה אך בעט החוצה.
 
במשך כל המחצית הראשונה הקבוצה שלטה אך התקשתה לאיים על השער ולבסוף שער השוויון המיוחל הגיע, הכדור מצא את רוקאביצה בתוך ערבובייה ברחבה, החלוץ דחק מקרוב לרשת, קבע את תוצאת המשחק וחילק את הנקודות.
 
ליגת הבורסה לניירות ערך יוצאת לפגרה ארוכה מהרגיל ותחזור בסוף החודש למחזור העשירי בו הקבוצה תתארח אצל הפועל ק"ש (27.11, 15:00).
 
דבריו של מאמן הקבוצה, רוני לוי לאחר המשחק: “נכנסנו למשחק פחות טוב מגול בקרן במצב נייח ולאחר מכן רדפנו אחרי אשדוד. לקחנו סיכונים, שיחקנו עם הרבה שחקנים התקפיים. זה יכול לגרום לנו להגיע למצבים שהגענו וגם להיות חשופים כמו שאני לא אוהב וזה מסוכן. לשמחתי הצלחנו להבקיע. לחבר’ה יש אופי גדול ובבית כשהקהל דחף את השחקנים זה נתן לנו הרבה כוחות לעשות תיקו ואחרי הסיטואציה התיקו היה חשוב”.
 
100 משחקי ליגה באצטדיון "טוטו טרנר"
המשחק הזה היה משחק מיוחד בו ציינו 100 משחקי ליגה באצטדיון "טוטו טרנר". לקראת המשחק, התרחשו מספר פעילויות.
ראשית, יצאה למכירה ליין מיוחד של חולצות מקוריות מהמשחק, אשר נמכרו כמעט במלואן בתוך מספר שעות ספורות. בנוסף, בסיום החימום, התקיימה פעילות בחסות "המקסיקני" ובה נבעטו ליציע 100 כדורים ממותגים של הקבוצה. כמו כן, בימים שקדמו למשחק, פורסמו ברשתות החברתיות פרטים אודות ההיסטוריה שלנו באצטדיון הביתי, כמו סטיסטיקות וסרטון עם הרגעים הבלתי נשכחים במסגרת הליגה.
 
תרומה לקהילה
הערב אירחנו מספר נציגים מארגונים ועמותות התורמים מעצמם לילות כימים. היה לנו הכבוד לארח היום צוותים רפואיים מהמרכז הרפואי סורוקה וצוותים חינוכיים ממעון נעמת שהינו חלק ממעונות היום בפיקוח. בנוסף, גם אנשי עמותת עמותת איסלאם לקידום הספורט והדו קיום בנגב ואנשי עמותת אור שלום היו בין 10,228 הצופים באצטדיון.
 
הרכב הקבוצה: עומרי גלזר, אור דדיה (דוידה פטרוצ'י, 82), מיגל ויטור, חאתם אלחמיד, הלדר לופס, מריאנו בריירו, רועי גורדנה (תומר יוספי, 46), רמזי ספורי (איתי שכטר, 64), דור מיכה (יוג'ין אנסה, 46), דנילו אספרייה (רותם חטואל, 64) וניקיטה רוקאביצה.
 
הפועל "מחסני השוק" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple