11 בנובמבר, 2021
הפיזיותרפיסט אלעד דמרי עוזב את המועדון
הפיזיותרפיסט אלעד דמרי עוזב את המועדון
הפיזיותרפיסט הוותיק, אלעד דמרי, עוזב את המועדון לאחר 15 שנים בהם היה חלק מהצוות הרפואי שלנו. אלעד היה שותף לדרך הארוכה שעברנו, צבר עמנו תארים וחוויות ועל כך אנו מודים לו על כל רגע בו היה חלק מאיתנו!
 
נשיאת המועדון, אלונה ברקת, נפרדה מאלעד בערב גיבוש שנערך בביתה. אלונה שיבחה את עבודתו, הוקירה לו תודה על המסירות לאורך שנים ואיחלה לו בהצלחה בהמשך.
 
בפוסט שפרסם, אלעד כתב: "זה התחיל בוסרמיל כשאני הייתי רק סטודנט והקבוצה שיחקה בליגה הלאומית. זה המשיך במשחקים ביום שישי, שער 2 ו-5, מאבקי עלייה, גביע הטוטו ללאומית- התואר הראשון שלי, מאבקי הישרדות בליגת העל, המעבר לאצטדיון "טוטו טרנר", 3 אליפויות ברצף, 2 תארי אלוף האלופים, עוד גביע הטוטו, מוקדמות ליגת האלופות, הסלטיק פארק, הליגה האירופאית, סאות'המפטון, שלב 32 האחרונות, ימים ולילות מחוץ לבית, גביע המדינה, קורונה, הצלחות והפסדים, פציעות שיקומים וחזרה מרגשת למגרש.
הפועל באר שבע הייתה הבית השני שלי (ולפעמים הראשון), למשך תקופה כה ארוכה. כל חיי המקצועיים כפיזיותרפיסט ויותר מכל חיי כאבא וכאיש, היו עם הקבוצה.
עכשיו אני יוצא לדרך חדשה ישנה, ממשיך כפיזיותרפיסט אבל בלי הגב התומך של הקבוצה. אני מפנה מקום של כבוד למשפחה שלי וזמן למטופלים מחוץ לקבוצה. כמו כל קבוצה וארגון המפתח נמצא באנשים, הם אלו שהופכים את העבודה לטובה ונעימה ומכאן הדרך להצלחה קצרה. בהפועל באר שבע יש והיו לאורך השנים אנשים מדהימים.
תודה בראש ובראשונה לאלונה ברקת, על האמון שנתנה בי כל הזמן הזה ועל הזכות שקבלתי לגדול ולהתפתח יחד עם הקבוצה. תודה למנכלים, למאמנים, מאמני הכושר, רופאים, פיזיותרפיסטים, מעסים, אפסנאים, אנשי הנהלה, כספים, אנשי מדיה, דוברות, שיווק, מתנדבים וכמובן – שחקנים.
הכנסתי ללב שלי אנשים מדהימים שיישארו שם לעד.
תודה לך הפועל באר שבע על תקופה כה יפה!"
הפועל "מחסני השוק" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple