14 בנובמבר, 2021
"יש לי שיח פורה עם הקהל והוא ימשיך להיות ככה"
"יש לי שיח פורה עם הקהל והוא ימשיך להיות ככה"
מנכ"ל המועדון, עו"ד גיא פרימור, העניק ראיון לתכנית "המשפיעים בדרום" של רדיו דרום
מנכ"ל המועדון, עו"ד גיא פרימור, התראיין בסוף השבוע בתכנית "המשפיעים בדרום" בהגשת לאה סולומון-יהושוע ברדיו דרום. בראיון ראשון מאז כניסתו לתפקיד, סיפר מנכ"ל המועדון על ילדותו, הקריירה כשחקן כדורגל, חייו האישיים, ההצטרפות למועדון, החשיבות בשיח עם אוהדי הקבוצה ועוד.
 
על תחילת הדרך: "אני גדלתי בבית שבו אבא שלי ז"ל היה אוהד שרוף של הפועל רמת גן. נולדתי בגבעתיים אך גדלתי ביהוד. את שעות הפנאי ביליתי בין המגרש ביהוד למגרש המכתש בגבעתיים. הזיכרון הראשון שלי הוא בגיל 5 או 6, בחדר ההלבשה של הפועל רמת גן. אמרתי לעצמי שיום אחד אני אשב שם בחדר ההלבשה וזה אכן מה שקרה בפועל.
 
למעשה, מגיל 10 הייתי נוסע כל יום בשני אוטובוסים לגבעתיים. שיחקתי בהפועל רמת גן אך גרתי ביהוד. לפני 35 שנה, ילד שעולה על שני אוטובוסים יום יום ונוסע להתאמן בעיר אחרת – היה מדובר בהמון הקרבה. אני, אישית, לא ראיתי את זה כך. זו הייתה אהבה מושלמת למקצוע.
 
אבא שלי ז"ל ליווה אותי לכל אימון ומשחק. זה השאיר את אמא שלי עם 3 אחים נוספים בערבים ובשבתות, כך שגם היא הקריבה המון. שאר האחים היו אוהדים שרופים אבל אף אחד לא היה שחקן בעצמו. להיות שחקן כדורגל זה קשה בכל האספקטים. מה שכן, אם מסתכלים על עולם הכדורגל נכון, זה מאוד מחשל ומלמד. זה גורם לך להתמודד עם כישלונות, עם לחצים ועוד דברים נוספים".
 
גיא פרימור התייחס לקשר החם עם אוהדי הקבוצה בתקופה בה הוא מכהן בתפקיד: "בחצי השנה האחרונה אני נפגש עם אוהדים ואני אוהב את זה. קהל הוא צלע בלתי נפרדת ממועדון כדורגל. אני לא מכיר אף קבוצה שהצליחה עם 0 אוהדים ביציע. החיבור לקהל הוא מאוד חשוב. בסופו של דבר, אומרים שצריך לדבר עם אנשים בגובה העיניים. אני לא צריך לעשות מאמץ מסוים בשביל זה. זה מאוד טבעי לי לדבר עם אוהדי כדורגל, כי גם אני בסופו של דבר אוהד כדורגל.
 
להקשיב, לשמוע ולהיפגש עם אוהדים זה דבר מאוד חשוב. הרבה מהפגישות שלי עם אוהדים בכלל לא קשורות לצד המקצועי. יש אוהדים שמדברים איתי על בעיית נגישות בכניסה לאצטדיונים ועל הרבה מאוד נושאים אחרים. כשאתה קשוב ופתוח – חצי מכמות הרעשים שקיימת נבלמת. אני לא קשוב כי אני רוצה להוריד רשעים, אני קשוב כי זה חשוב לי. יש לי שיח מאוד פורה עם הקהל, לא רק בעניינים מקצועיים, והוא ימשיך להיות ככה.
 
בתחילת העונה ביקשתי להנהיג מתווה חדש – "דלת פתוחה" עם אוהדים. פעם בשבועיים, יוכלו לבוא ולדבר איתי בפרטיות. זה נדחה בעקבות המשחקים באירופה ומגפת הקורונה. הרעיונות הכי טובים מגיעים מאוהדים, ולאו דווקא בהקשר המקצועי. זה יכול לבוא בפן הטכנולוגי, הקהילתי, דבר חדש ביציע".
האזינו לראיון המלא: https://www.radiodarom.co.il/item?id=3365
 
ביום רביעי הקרוב (17.11) יתקיים בשעה 19:00 בזאפה באר שבע מפגש אוהדים עם מנכ"ל המועדון, עו"ד גיא פרימור והמנהל המקצועי, אליניב ברדה. במסגרתו, יוכלו האוהדים להפנות שאלות במגוון נושאים לשניים. המפגש ללא עלות אך יש להירשם מראש על מנת להכנס אליו. הכניסה בהצגת תו ירוק בלבד.
להרשמה: https://bit.ly/3qiaX3U
 
הפועל "מחסני השוק" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple