< 
 < 
אצטדיון "טוטו" ע"ש טרנר
אצטדיון "טוטו" ע"ש טרנר
בשנת 2011 הניח ראש עריית באר-שבע מר רוביק דנילוביץ' את אבן הפינה לפרוייקט עליו דובר רבות, חניכת איצטדיון כדורגל חדש ומודרני שישרת את קבוצות הכדורגל בעיר, ובראשן, הפועל באר-שבע... על אצטדיון "טוטו" באר-שבע ע"ש יעקב טרנר
מבט אל העתיד - איצטדיון "ווינר" באר-שבע ע"ש יעקב טרנר
 
איצטדיון וסרמיל נחנך לראשונה בשנת 1959. מאז ועד היום הפועל באר-שבע חורשת את הדשא, היציעים התחדשו בכסאות, ומעל הכל - תושבי העיר ואוהדי הקבוצה שיוועו לאצטדיון חדש.
 
בשנת 2011 הניח ראש עריית באר-שבע מר רוביק דנילוביץ' את אבן הפינה לפרוייקט עליו דובר רבות, חניכת איצטדיון כדורגל חדש ומודרני שישרת את קבוצות הכדורגל בעיר, ובראשן, הפועל באר-שבע.
 
האיצטדיון, העתיד להכיל 16,000 מקומות ישיבה, יהיה מקורה כולו, ויעמוד בסטדנדרטים המחמירים של UEFA ו-FIFA.
 
מרבית המימון לפרוייקט, המסתכמת בכ-200 מיליון ש"ח, הושג באמצעות הטוטו, ולשם כך הוחלט במהלך שנת 2011 כי האיצטדיון יקרא איצטדיון "טוטו" באר-שבע.
 
עיריית באר-שבע ביקשה טעם באר-שבעי לאיצטדיון, והחליטה להוסיף את שמו של ראש העיר לשעבר, מר יעקב טרנר, לשמו של האיצטדיון, שיקרא בסופו של יום "איצטדיון "טוטו" באר-שבע על-שם יעקב טרנר".
 
האצטדיון ממוקם במבואה הצפונית של העיר באר-שבע, בסמוך לשכונת נחל עשן ויהיה חלק מקומפלקס קרית הספורט של באר-שבע.
בין היתר, יכלול הקומפלקס מתחם של חמישה מגרשי אימון (שבנייתם הושלמה), היכל הספורט הרב תכליתי - "הקונכיה" - בן 3000 מקומות ישיבה, בריכת שחייה, ובית האגודות, שיעמוד לשימוש משרדי הפועל באר-שבע.
 
השלמת העבודות על האיצטדיון הושלמה עם פתיחת עונת 2015/16, במשחק פתיחה במסגרת ליגת העל בו אירחה הפועל באר-שבע את מכבי חיפה למשחק שהסתיים בתוצאה 0-0. את השער הראשון באצטדיון כבש טוני נוואקמה לרשתה של מכבי פ"ת.
 
הפועל "ויקטורי" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple